Działamy na terenie województwa l‘skiego oray małopolskiego:

Sosnowiec Katowice Mikołów Chrzanów Tychy Lędziny Imielin Bieruń Chełmek Jaworzno Oświęcim Wojkowice Pyrzowice Dąbrowa Górnicza Siewierz Brudzowice Zawiercie Łazy Bukowno Olkusz Czeladź Trzebinia Chorzów Bolesław Sławków

Wywóz gruzu.

Dysponujemy odpowiednią flotą samochodów jak również kontenerów do wywozu gruzu.

Częstym problemem podczas budowy lub remontu domu albo mieszkania, jest gruz oraz odpady budowlane, z którymi trudno się uporać. Tego typu odpadów nie można składować w zbiornikach na odpady komunalne lub w przydomowych kontenerach o poj. do 120L. Zabrania się również składować takowe odpady na działkach budowlanych, rekreacyjnych lub w miejscach publicznych czy wrażliwych. Kategoryczną sytuacją jest samowolne wywożenie gruzu i przykładowo pozostawienie w lesie lub niezabezpieczony odpad w miejscu ogólnie dostępnym.


Naprzeciw takiej sytuacji wychodzi nasza firma. Działamy szybko i sprawnie, oszczędzając Państwa czas oraz pieniądze. Ważne jest to, iż nasze prace organizujemy w sposób kompleksowy. To Państwo zgłaszacie problem a my dostarczamy odpowiedni sprzęt i maszyny. Zbiórką odpadów i gruzu zajmujemy się od wielu lat i znamy ten rynek jak własną kieszeń.


Zatem aby mogli Państwo zająć się urządzaniem swoich domów lub mieszkań zamiast biegać do kolejnych instytucji po odpowiednie pozwolenia - wystarczy zadzwonić pod numer: 517 744 416, a my zajmiemy się wszystkim od A do Z.


Do Państwa dyspozycji pozostają samochody typu wywrotka, hakowce oraz tzw. wanny. Podstawiamy kontenery o zróżnicowanych pojemnościach:

  • kontener 1 m3

  • kontener 3 m3,

  • kontener 5 m3,

  • kontener 7 m3


Dla uzupełnienia naszej oferty proponujemy usługi koparkami i koparko-ładowarkami, które świetnie się sprawują w trakcie przygotowywania terenu pod budowę.


Warto nadmienić, że dla każdego inwestora, który lubi sprawną organizację firma STER może przeprowadzić obsługę logistyczną całości budowy. Współpracujemy również z solidnymi partnerami, którzy świadczą usługi budowlane i dekarskie, co w pewien sposób poszerza naszą ofertę.


Wszystkie nasze usługi są świadczone z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych klientów. To my dostosowujemy się do Państwa, a nie odwrotnie (oczywiście w ramach obowiązującego prawa i przepisów). 

 


Copyright © 2015-2017 by WYWÓZ GRUZU, KONTENERY
STER Marcin Ciępka Tel. 517-744-416, 510-167-241 Sosnowiec i okolice